O nás

Pomáhame firmám

Našou úlohou je pomáhať zviditeľniť vašu značku. Vieme, že najsilnejším nástrojom úspešnej komunikácie, je poskytovať vzrušujúce a nezabudnuteľné zážitky s vašou značkou skutočných ľuďom žijúcim uponáhľaný život.

Chápeme, že reklamné produkty sú pre vaše podnikanie veľmi dôležité. Pomáhame posilňovať povedomie o vašej značke, získať maximum zákazníkov a zvyšovať objem predaja. Ochotne vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho riešenia v rámci vášho marketingového rozpočtu, aby ste dosiahli obchodné ciele a za svoje peniaze získali čo najväčšiu hodnotu.


Záruka férových cien

Snažíme sa prinášať reklamné produkty za rozumné ceny, tak, aby boli pre vás naše riešenia čo možno najdostupnejšie. Férová cena však neznamená kompromis v kvalite. Na všetky naše výrobky samozrejme poskytujeme záruku.

Obojstranne prínosné vzťahy

Veríme v rozvoj korektných obchodných vzťahov. Vážime si a rešpektujeme všetkých zákazníkov bez ohľadu na veľkosť objednávky. Chceme, aby aj živnostníci a majitelia malých firiem vedeli, že keď sa rozhodnú pre spoluprácu s nami, dostanú vždy najvyššiu kvalitu.

Transparentná cenová politika

So zákazníkmi hovoríme na rovinu. U nás vždy viete, koľko a za čo platíte, ceny v cenových ponukách sú konečné. Žiadne skryté poplatky alebo príplatky.

Spoľahlivý dodávateľ

Našou najvyššou prioritou je spokojnosť zákazníka. Pracujeme pre vás vtedy, keď nás potrebujete. Sme zvyknutí tráviť bezsenné noci v práci, keď sa snažíme vytvoriť niečo jedinečné, atraktívne a naplniť tak vaše očakávania. Aj preto sme preferovaným dodávateľom mnohých úspešných malých a stredných podnikov a veľa ďalších odberateľov na celom Slovensku.