Reklamné predmety

Reklamné a darčekové predmety na každú obchodnú príležitosť

Aj v dnešnom digitálnom svete hrajú pri budovaní imidžu vašej značky reklamné a darčekové predmety významnú úlohu. Reklamné predmety sú príjemným vyjadrením vašej vďaky, čo pomáha budovať vzťah a dôveru s vašimi klientmi, obchodnými partnermi a zamestnancami.

Výber vhodného firemného darčeka nemusí byť jednoduchý, ale radi vám s ich výberom pomôžeme tak, aby vyhovovali vašim potrebám, preferenciám a rozpočtu. Určite si z našej širokej ponuky vyberiete na každú obchodnú príležitosť – manažérske darčeky, darčeky pre zamestnancov, darčeky pre zákazníkov, darčeky na konferencie a výstavy.

Chcete sa zorientovať v ponuke reklamných predmetov?

Radi vám poradíme pri výbere reklamných predmetov vhodných na vašu kampaň.

Marketingový efekt, ktorý má vaše logo na perách, hrnčekoch, tričkách, taškách, kalendároch a množstve iných reklamných predmetov nemožno podceňovať. Pomáhajú zlepšiť viditeľnosť vašej značky, budovať vernosť k značke, zvyšujú šancu budúceho predaja. Zahrnutím reklamných a darčekových predmetov do vášho marketingového plánu zvýšite šance na ďalšie úspechy vašej firmy.

Sme si vedomí, že potrebujete, aby vaše reklamné predmety vyzerali skvele. S reklamnými predmetmi od renomovaných dodávateľov urobíte ten najlepší dojem.

Branding je viac ako len logo

Milujeme to, čo robíme a naši zákazníci nás vždy vedia postaviť pred nové výzvy. Reklamné a darčekové predmety môžeme pripraviť pre akúkoľvek marketingovú aktivitu, ale to si vyžaduje odborný prístup a skúsenosti. Branding je totiž viac, ako len označenie reklamného predmetu vašim logom. Keby to bolo tak jednoduché, boli by sme všetci odborníkmi na branding.

Branding je investícia

Aby sme vám mohli odporučiť vhodné reklamné predmety na efektívnu podporu vašej značky, potrebujeme poznať vašu cieľovú skupinu, zámer a rozpočet. Vybraté reklamné predmety majú budovať silné vzťahy medzi vašou značkou a vašou cieľovou skupinou.

Reklamné predmety spájajú ľudí s vašou značkou

Reklamné predmety pre vás nevyberáme náhodne. Chceme, aby vašu značku prezentovali reklamné predmety vhodné pre vašu cieľové skupinu. Reklamné predmety vám umožnia prekvapiť, potešiť, byť nápaditý, neobyčajný a určite urobíte dobrý dojem. Naše riešenia idú často nad rámec toho, čo zákazníci očakávajú, pretože prinášame stále nové možnosti a nápady.

katalog-01

Kalendáre, diáre 2016 (1)

katalog-02

Reklamné predmety - 3D gifts

katalog-03

Reklamné predmety - Excursion

katalog-04

Reklamné predmety - Look In

katalog-05

Kalendáre 2016 (2)