Magnetické reklamné fólie

Magnetické fólie predstavujú lacný spôsob, ako podporiť váš brand a podnikanie v cestnej premávke. Vy rozhodujete, kedy chcete prilákať pozornosť a prezentovať vašu značku.

Tento jedinečný reklamný nosič vyrábame z pružnej magnetickej fólie. Grafický motív tlačíme na magnetickú fóliu technológiou priamej UV tlače alebo na podkladovú magnetickú fóliu nakašírujeme potlačenú vinylovú fóliu s lamináciou, ktorá grafiku chráni pred pôsobením UV žiarenia, vody, soli a pred mechanickým poškodením.

Prezentujte svoju značku s jedinečnými magnetickými fóliami.

Magnetické fólie vyrábame na mieru podľa vašich požiadaviek, zvyčajne však obdĺžnikového tvaru. Na výrobu používame fólie navrhnuté pre použitie na vozidlách voči poveternostným vplyvom. Pri dodržaní zásad správnej aplikácie ostanú aj počas rýchlej jazdy na svojom mieste. Pokiaľ to okolnosti dovoľujú, rohy magnetických fólií zaobľujeme, čím znižujeme pravdepodobnosť, že fólia náporom nárazov vzduchu stratí priľnavosť.

Starostlivosť o magnetické fólie

Aplikácia

Pred aplikáciou magnetickej fólie na podklad sa uistite, že povrch pod celou plochou fólie nie je znečistený ani vlhký. Fóliu vždy umiestnite na hladký povrch bez prelisov a výstupkov.

Údržba

Fóliu z vozidla odstránte aspoň raz týždenne, očistite fóliu aj podklad pod fóliou a vysušte. Na čistenie fólie používajte teplú vodu s malým množstvom saponátu.

Skladovanie

Fóliu skladujte pri izbovej teplote na rovnom podklade alebo zrolovanú magnetickou časťou dovnútra na suchom mieste. Priemer rolky by nemal byť menší ako 10 cm. Fóliu príliš neprehýbajte, aby nedošlo k zalomeniu a trvalej deformácii. Nevystavujte vysokým teplotám a pôsobeniu priameho slnečného žiarenia.

Ešte pred odoslaním objednávky si prosím prečítajte návod Ako pripraviť podklady, aby ste sa uistili, že vaše grafické podklady sú pripravené správne a zákazka môže ísť do výroby.

Náše grafické oddelenie pre vás spracuje dizajn vhodný pre vašu kampaň. Stačí, keď nám pošlete logá, fotografie vo vysokom rozlíšení a textové podklady, ktoré chcete použiť a my vám pripravíme profesionálne vyzerajúci banner na mieru len za 20€. Pri objednávke si vyberte službu “Príprava grafiky”. Upozorňujeme vás, že grafický návrh bude štandardne pripravený v priebehu 1 až 2 pracovných dní. Pokiaľ potrebujete grafické podklady pripraviť bezodkladne, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Naše magnetické fólie nepoškodzujú povrch laku vozidla. Môžu však zanechávať stopy, ktoré vznikajú oterom fólie o podklad, najmä na staršom laku. Jednoducho ich odstránite navlhčenou handričkou s kvapkou saponátu.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Hlavné výhody

 • jednoduchá montáž a demontáž
 • umývateľnosť
 • vysoká odolnosť voči poveternostným podmienkam
 • rolovateľnosť, ľahká manipulácia a skladovateľnosť
 • farebná stálosť tlače viac ako 2 roky, životnosť reklamnej plachty viac ako 5 rokov.

Pre koho sú magnetické fólie vhodné?

 • taxi služby
 • autoškoly
 • mestá a obce
 • bezpečnostné služby
 • testovacie a predvádzacie vozidlá
 • živnostníci používajúci súkromné vozidlo na podnikateľské účely
 • a iné.