Polep áut

Reklamný polep vozidiel

Branding vašich firemných vozidiel je jedným z najlepších spôsobov, ako za malú investíciu môžete osloviť stovky až tisíce potenciálnych zákazníkov každý deň.

S predstavivosťou, skúsenosťami a nadšení pre prácu, ktorú robíme, premeníme vaše osobné auto, úžitkové vozidlo alebo celý autopark na neprehliadnuteľné mobilné billboardy, prezentujúce vaše podnikanie. Upozornite na svoju značku a získajte náskok pred konkurenciou.

Či chcete jednoduchý polep áut s vyrezávanými nápismi a logami alebo polep celého auta reklamnou grafikou, pripravíme vám prepracovanú fotorealistickú vizualizáciu brandingu ušitú na mieru vašej značke.

Podporte image vašej firmy unikátnym brandingom vozidiel.

Kvalitné liate fólie sa dokonale prispôsobia tvarom karosérie. Aplikáciu fólií v závislosti od typu vozidla a zložitosti polepu sme schopní zrealizovať aj v priebehu jediného dňa.

Aké výhody má reklamný polep vozidiel?

  • efektívna propagácia vašej značky – vozidlo ako mobilný bilboard
  •  odlíšenie od konkurencie – unikátny branding vozového parku
  • jednoduchá údržba a čistenie
  • ochrana laku pod polepom – zvyšuje predajnú hodnotu
  • životnosť až do 5 rokov
  • minimálny prestoj vozidla – na realizáciu polepu stačí vozidlo spravidla odstaviť na jediný deň
  •  keď je polep neaktuálny, fólie je možné ľahko odstrániť bez poškodenia laku

Aké materiály používame na polep áut?

K dispozícii máme množstvo kvalitných lesklých a matných fólií určených na polep vozidiel vo viac než 100 štandardných farebných odtieňoch. Chromové fólie v prevedeniach strieborná, zlatá, červená, modrá, zelená alebo tmavý chróm. Metalické fólie vo viac ako 45 odtieňoch.

Transparentné fólie používame, keď chceme dosiahnuť rôzne vizuálne efekty a v prípadoch, keď má do predajne prestupovať dostatok prirodzeného denného svetla.

Žiarivé farebné fólie sú neprehliadnuteľné a používame ich v prípade, keď chceme upútať pozornosť okoloidúcich a zvýrazniť napr. akciové ponuky.

Tieto fólie používame na niektoré špeciálne aplikácie na dosiahnutie špeciálnych určitých vizuálnych efektov. Používame viac druhov štruktúr a odtieňov pieskovacích fólií.

Dizajnové 3D fólie – efektné štruktúrované imitácie karbónu, kovu, kože, dreva a iných materiálov používame na celopolep alebo polep vybraných častí karosérie.

Na fóliu vytlačíme akýkoľvek motív pripravený pre vás na mieru vo fotografickej kvalite. Lamináciou môžeme zvýšiť odolnosť tlače voči oteru a predĺžiť tak jej životnosť.

Jednostranne priehľadná dierovaná fólia. Pri pohľade z vonkajšej strany je vidieť grafiku vytlačená na fólii, pri pohľade zvnútra cez fóliu je vidieť von.

Ešte pred odoslaním objednávky si prosím prečítajte návod Ako pripraviť podklady, aby ste sa uistili, že vaše grafické podklady sú pripravené správne a zákazka môže ísť do výroby.

Náše grafické oddelenie pre vás spracuje dizajn vhodný pre vaše auto. Stačí, keď nám pošlete logá, fotografie vo vysokom rozlíšení a textové podklady, ktoré chcete použiť a my vám pripravíme profesionálny dizajn na mieru. Pri objednávke si vyberte službu “Príprava grafiky”. Upozorňujeme vás, že grafický návrh bude štandardne pripravený v priebehu 1 až 2 pracovných dní. Pokiaľ potrebujete grafické podklady pripraviť bezodkladne, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Váš výklad zameriame, spracujeme grafický návrh a vizualizáciu a zrealizujeme polep. Náš tím, polepí váš výklad kdekoľvek v SR.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Doplnkové služby