Polep výkladov

Potrebujete prilákať do vašej predajne nových zákazníkov? Štýlový výklad hrá veľkú úlohu v prezentácii a podpore každého podnikania. Imidž je všetko! Prevezmite kontrolu nad imidžom vašej značky a doprajte vášmu výkladu unikátny vzhľad.

Vystúpte z davu a zvýšte atraktivitu vašej predajne a prilákajte zákazníkov, ktorí budú nakupovať u vás.

Polep výkladov realizujeme technológiou vyrezávania z vinylových fólií, digitálnou tlačou alebo ich kombináciou. Zaujmite, informujte a prilákajte nových zákazníkov každý deň!

Získajte nových zákazníkov unikátnym dizajnom vášho výkladu.

Na čo nezabudnite pred objednaním polepu výkladu

  • Ako si predstavujete, že by mal váš výklad vyzerať alebo aký účel by polep mal plniť?
  • Zhoduje sa vaša predstava s vizuálnym štýlom vašej značky?
  • Koľko prirodzeného svetla chcete mať v predajni?
  •  Aký je časový rámec na realizáciu polepu, prípadne kedy chcete polep realizovať?
  • Existujú nejaké obmedzenia, ktoré môžu ovplyvniť realizáciu (napr. obmedzený prístup, práce možné len mimo otváracích hodín a pod.)?

Aké materiály používame na polep výkladov?

Monomerické fólie používame na vyrezávanie nápisov a tvarov rezacím plotrom, napríklad na akciové ponuky. Ľahko sa odstraňujú a nezanechávajú žiadne stopy po lepidle. Nie sú vhodné na dlhodobé exteriérové aplikácie.

Na trvanlivé vonkajšie polepy používame polymerické fólie, ktoré sú charakteristické malou tvarovou rozťažnosťou vplyvom teplotných zmien. Životnosť fólií podľa typu je 2 – 7 rokov.

Transparentné fólie používame, keď chceme dosiahnuť rôzne vizuálne efekty a v prípadoch, keď má do predajne prestupovať dostatok prirodzeného denného svetla.

Žiarivé farebné fólie sú neprehliadnuteľné a používame ich v prípade, keď chceme upútať pozornosť okoloidúcich a zvýrazniť napr. akciové ponuky.

Tieto fólie používame na elegantné a luxusne vyzerajúce decentné polepy, v prípadoch, keď nechceme aby bolo vidieť do predajne, ale zároveň zachovať dostatočný prestup prirodzeného denného svetla. Zvyčajne do pieskovacej fólie vyrezávame rôzne grafické obrazce. Pre dosiahnutie určitých vizuálnych efektov používame viac druhov štruktúr a odtieňov pieskovacích fólií.

Dizajnové fólie s imitáciou napr. karbónu, kovu, kože, dreva a iných materiálov používame na špeciálne aplikácie na dosiahnutie zaujímavých efektov. Tabuľové fólie zas umožňujú popisovanie kriedou alebo fixkami.

Perforovaná (dierovaná) fólia umožňuje počas dňa čiastočný prestup denného svetla do predajne, avšak prakticky nie je možné vidieť cez výklad do predajne. Pri pohľade z vonkajšej strany je viditeľná grafika vytlačená na fólii. Úžasné na tomto materiáli je, že zvnútra je cez výklad s nalepenou one way vision fóliu vidieť von.

Ešte pred odoslaním objednávky si prosím prečítajte návod Ako pripraviť podklady, aby ste sa uistili, že vaše grafické podklady sú pripravené správne a zákazka môže ísť do výroby.

Náše grafické oddelenie pre vás spracuje dizajn vhodný pre vašu kampaň. Stačí, keď nám pošlete logá, fotografie vo vysokom rozlíšení a textové podklady, ktoré chcete použiť a my vám pripravíme profesionálne vyzerajúci banner na mieru len za 20€. Pri objednávke si vyberte službu “Príprava grafiky”. Upozorňujeme vás, že grafický návrh bude štandardne pripravený v priebehu 1 až 2 pracovných dní. Pokiaľ potrebujete grafické podklady pripraviť bezodkladne, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Váš výklad zameriame, spracujeme grafický návrh a vizualizáciu a zrealizujeme polep. Náš tím, polepí váš výklad kdekoľvek v SR.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Doplnkové služby

 

Vybrané referencie