Reklamné plachty (bannery)

Dajte o sebe vedieť, pritiahnite pozornosť vašich zákazníkov a zarábajte viac. Reklamné plachty sú jednou z najlacnejších foriem reklamy. Výhodou reklamných bannerov je ich nízka hmotnosť, možnosť opakovaného použitia na rôznych miestach, umývateľnosť, vysoká odolnosť a trvanlivosť.

Prezentujte svoju ponuku na kvalitných banneroch vhodných na použitie v exteriéri za každého počasia. Aby ste mohli reklamné plachty bezpečne upevniť, lisujeme po obvode plechové oká každých 25 cm. Okraje plachty väčších rozmerov spevňujeme zdvojením materiálu a následným zvarovaním vysokofrekvenčnou zváračkou. Takto pripravené reklamné plachty vám budú spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov.

Prezentujte svoju ponuku na kvalitných banneroch.

Oslovte nových zákazníkov už o 1 – 3 pracovné dni.

Z čoho vyrábame reklamné plachty?

Na výrobu reklamných plachiet najčastejšie používaný materiál so širokým využitím pre aplikácie v interiéri aj v exteriéri. Na tento materiál tlačíme iba jednostranne.

Blockout banner používame na tlač obojstranných reklamných plachiet. Obsahuje čiernu medzivrstvu, ktorá zabraňuje presvitaniu grafického motívu vytlačeného na druhej strane. Materiál je vhodný na interiérové aj exteriérové aplikácie.

Mesh banner je vzdušný perforovaný materiál najčastejšie používaný na výrobu reklamných plachiet väčších rozmerov inštalovaných v exteriéri. Je obzvlášť vhodný na inštalácie vo veterných lokalitách a na presklené fasády budov.

Jedná sa o špeciálny materiál s retroreflexnou vrstvou, na ktorý sa tlačí želaný reklamný motív. Plocha bannera v noci pri dopade svetla žiari, čo zaisťuje lepšiu viditeľnosť reklamy. Materiál je vhodný na zváranie, pri pohľade z menšej vzdialenosti je však miesto zvaru viditeľné, zvar však však nemá zásadný vplyv na kvalitu výrobku.

Ešte pred odoslaním objednávky si prosím prečítajte návod Ako pripraviť podklady, aby ste sa uistili, že vaše grafické podklady sú pripravené správne a zákazka môže ísť do výroby.

Náše grafické oddelenie pre vás spracuje dizajn vhodný pre vašu kampaň. Stačí, keď nám pošlete logá, fotografie vo vysokom rozlíšení a textové podklady, ktoré chcete použiť a my vám pripravíme profesionálne vyzerajúci banner na mieru len za 20€. Pri objednávke si vyberte službu “Príprava grafiky”. Upozorňujeme vás, že grafický návrh bude štandardne pripravený v priebehu 1 až 2 pracovných dní. Pokiaľ potrebujete grafické podklady pripraviť bezodkladne, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Dobré upevnenie a napnutie reklamnej plachty na podklad alebo nosnú konštrukciu je dôležité pre jej dlhú životnosť.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Hlavné výhody

  • jednoduchá montáž a demontáž
  • umývateľnosť
  • vysoká odolnosť voči poveternostným podmienkam
  • rolovateľnosť, ľahká manipulácia a skladovateľnosť
  • farebná stálosť tlače viac ako 2 roky, životnosť reklamnej plachty viac ako 5 rokov.

Možnosti použitia

Reklamné plachty môžete upevniť ako reklamný pútač na ploty, zábradlia, fasády budov alebo na billboardy, lešenia alebo iné konštrukcie. Reklamné plachty je tiež možné použiť aj na rôzne spoločenské či firemné akcie.

Doplnkové služby

  • dodávka inštalačného materiálu (gumolaná, oceľové laná, kotvy)
  • doprava v rámci celej SR
  • montáž a demontáž reklamy vo výškach aj s použitím vysokozdvižnej plošiny
  • poradenstvo

Vybrané referencie