Reklamné tabule

Dajte o sebe vedieť. Reklamné tabule sú efektnívny spôsob, ako zvýšiť viditeľnoť vašej značky. Prezentujte sa na kvalitných tabuliach rôznych druhov, tvarov a veľkostí, vhodných na inštaláciu v interiéri či exteriéri a predávajte viac.

Reklamné tabule, úradné tabule, informačné tabule, orientačné tabule, smerové tabule, otváracie hodiny, označenie prevádzok, mediapanely a iné. Pevné, ľahké, pružné, tvarované alebo zahnuté s možnosťou inštalácie na fasádu budovy, vývesné štíty, steny, ploty alebo nosné oceľové konštrukcie.

Prezentujte svoju značku na kvalitných tabuliach.

Oslovte, informujte a navigujte zákazníkov už o 1 – 3 pracovné dni.

Z čoho vyrábame reklamné tabule?

Ľahký a pevný recyklovateľný materiál z peneného PVC sa vyznačuje veľmi dobrou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je vhodný na aplikácie v interiéri aj exteriéri. Výborne odoláva zmenám teplôt, vlhkosti aj slnečnému žiareniu a pre svoje vynikajúce povrchové vlastnosti je vhodný na sieťotlač, UV potlač, lakovanie a polep fóliami.

Ultraľahké sendvičové dosky z bieleho chromokartónu, ktorých jadro tvorí penový polyuretán. Materiál je vhodný na potlač sieťotlačou, UV potlač aj polep fóliou pre aplikácie v interiéri.

Ultraľahké sendvičové dosky z bieleho chromokartónu s polyetylénovou vrstvou, ktorých jadro tvorí penový polyuretán. Materiál je vhodný na potlač sieťotlačou, UV potlač aj polep fóliami pre interiérové aplikácie a po úprave okrajov aj na krátkodobé exteriérové aplikácie.

Jadro sendvičovej dosky je z polyetylénu, obojstranne kryté lakovaným plechom z hliníka, vďaka čomu sú dosky veľmi pevné a ľahké. Materiál sa vyznačuje rozmerovou stabilitou, výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a dokonale hladkým povrchom. Je vhodný na výrobu reklamných pútačov, informačných systémov, pylónov, displejov, výstavných stánkov a pod.

Ešte pred odoslaním objednávky si prosím prečítajte návod Ako pripraviť podklady, aby ste sa uistili, že vaše grafické podklady sú pripravené správne a zákazka môže ísť do výroby.

Náše grafické oddelenie pre vás spracuje dizajn vhodný pre vašu kampaň. Stačí, keď nám pošlete logá, fotografie vo vysokom rozlíšení a textové podklady, ktoré chcete použiť a my vám pripravíme profesionálne vyzerajúci banner na mieru len za 20€. Pri objednávke si vyberte službu “Príprava grafiky”. Upozorňujeme vás, že grafický návrh bude štandardne pripravený v priebehu 1 až 2 pracovných dní. Pokiaľ potrebujete grafické podklady pripraviť bezodkladne, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Dobré upevnenie a napnutie reklamnej plachty na podklad alebo nosnú konštrukciu je dôležité pre jej dlhú životnosť.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Hlavné výhody

  • veľká variabilita vyhotovení
  • vysoká životnosť reklamných tabúľ
  • široký výber materiálov a technológií používaných na výrobu tabúľ s požadovanými vlastnosťami
  • umývateľnosť

Možnosti použitia

Reklamné tabule, informačné tabule, orientačné a smerové tabule s vašim brandingom zvýšia viditeľnosť vašej značky na budovách, verejných priestranstvách, v objektoch, na veľtrhoch, výstavách a pod.

Vybrané referencie