Rezaná – plotrovaná grafika

Očarte zákazníkov hneď pri vstupe do vašich obchodných priestorov. Rezanou grafikou z fólií dekorujeme steny, dvere, zrkadlá, nábytok, výklady a iné presklené plochy v interiéri aj exteriéri.

Rezanú grafiku z fólií používame tiež výrobu reklamných nápisov na bannery, tabule, plachty, orientačné systémy, svetelné panely, automobily atď.

Viacfarebné grafické aplikácie z vyrábame postupným skladaním obrazu z fólií viacerých farieb. Vyrezávaním z fólie, na ktorú najprv digitálnym tlačovým plotrom vytlačíme grafiku vyrábame napr. samolepky a etikety rôznych tvarov a veľkostí.

Očarte zákazníkov originálnymi dekoráciami.

Na výrobu reranej grafiky používame laserovo riadený ploter, môžeme tak vyrábať precízne spracované aplikácie z kvalitných fólií značiek 3M, Avery graphic, JAC Serisign a Oracal. Fólie sú dostupné v širokej škále fariebných odtieňov a štruktúr, vhodné na aplikáciu v interiéri alebo exteriéri.

Vyrobíme vám tiež fólie, ktoré si môžete jednoducho nalepiť aj sami.

Aké materiály používame na rezanú grafiku?

Monomerické fólie používame na vyrezávanie nápisov a tvarov rezacím plotrom, napríklad na akciové ponuky. Ľahko sa odstraňujú a nezanechávajú žiadne stopy po lepidle. Nie sú vhodné na dlhodobé exteriérové aplikácie.

Na trvanlivé vonkajšie polepy používame polymerické fólie, ktoré sú charakteristické malou tvarovou rozťažnosťou vplyvom teplotných zmien. Životnosť fólií podľa typu je 2 – 7 rokov.

Transparentné fólie používame, keď chceme dosiahnuť rôzne vizuálne efekty a v prípadoch, keď má do predajne prestupovať dostatok prirodzeného denného svetla.

Žiarivé farebné fólie sú neprehliadnuteľné a používame ich v prípade, keď chceme upútať pozornosť okoloidúcich a zvýrazniť napr. akciové ponuky.

Tieto fólie používame na elegantné a luxusne vyzerajúce decentné polepy, v prípadoch, keď nechceme aby bolo vidieť do predajne, ale zároveň zachovať dostatočný prestup prirodzeného denného svetla. Zvyčajne do pieskovacej fólie vyrezávame rôzne grafické obrazce. Pre dosiahnutie určitých vizuálnych efektov používame viac druhov štruktúr a odtieňov pieskovacích fólií.

Dizajnové fólie s imitáciou napr. karbónu, kovu, kože, dreva a iných materiálov používame na špeciálne aplikácie na dosiahnutie zaujímavých efektov. Tabuľové fólie zas umožňujú popisovanie kriedou alebo fixkami.

Na fóliu vytlačíme akýkoľvek motív pripravený pre vás na mieru vo fotografickej kvalite. Lamináciou môžeme zvýšiť odolnosť tlače voči oteru a predĺžiť tak jej životnosť.

Perforovaná (dierovaná) fólia umožňuje počas dňa čiastočný prestup denného svetla do predajne, avšak prakticky nie je možné vidieť cez výklad do predajne. Pri pohľade z vonkajšej strany je viditeľná grafika vytlačená na fólii. Úžasné na tomto materiáli je, že zvnútra je cez výklad s nalepenou one way vision fóliu vidieť von.

Ešte pred odoslaním objednávky si prosím prečítajte návod Ako pripraviť podklady, aby ste sa uistili, že vaše grafické podklady sú pripravené správne a zákazka môže ísť do výroby.

Náše grafické oddelenie pre vás spracuje dizajn vhodný pre vašu kampaň. Stačí, keď nám pošlete logá, fotografie vo vysokom rozlíšení a textové podklady, ktoré chcete použiť a my vám pripravíme profesionálne vyzerajúci banner na mieru len za 20€. Pri objednávke si vyberte službu “Príprava grafiky”. Upozorňujeme vás, že grafický návrh bude štandardne pripravený v priebehu 1 až 2 pracovných dní. Pokiaľ potrebujete grafické podklady pripraviť bezodkladne, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Váš výklad zameriame, spracujeme grafický návrh a vizualizáciu a zrealizujeme polep. Náš tím, polepí váš výklad kdekoľvek v SR.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Vybrané referencie