Roll-up bannery

Prezentujte váš biznis kdekoľvek

Upútajte pozornosť potenciálnych klientov a oslovte vašu cieľovú skupinu. Komunikujte príbeh vašej značky profesionálnym a kreatívnym spôsobom, ktorý nezaťaží váš rozpočet.

Elegantný a praktický dizajn roll-up bannera umožňuje veľkú variabilitu použitia v interiéri aj v exteriéri. Roll-up môžete umiestniť na miestach a v priestoroch, kde nie je vhodná inštalácia trvalých reklamných nosičov.

Konštrukcia roll-up bannera je vyrobená z hliníka. Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom sa s ním jednoducho manipuluje. Telo základne chráni zrolovaný reklamný banner pred mechanickým poškodením.

Vystúpte z davu! Objednajte si roll-up ešte dnes a predávajte viac.

Vyrábame stabilné a odolné roll-up bannery z pevného hliníkového plechu, ktoré sa nedeformujú. Súčasťou dodávky je aj polyesterová nylonová taška vhodná na pohodlný transport a uskladnenie.

Grafický motív tlačíme na kvalitný nepriesvitný PET film (blockout) špeciálne navrhnutý pre roll-up bannery, ktorý je pevný a po stranách sa nevlní. Na tlač používame ekosolventné atramenty s farbostálosťou 2-3 roky. Vďaka dobrej priľnavosti filmu k lepiacej páske sa minimalizuje riziko odlepenia filmu od navíjacieho systému roll-upu.

Aké výhody má roll-up banner?

  • jednoduchá a rýchla montáž bez náradia
  • široké otočné nohy a zvýšená hmotnosť základne pre maximálnu stabilitu
  • odolná konštrukcia, vhodné na prepravu a manipuláciu
  • spojením viacerých roll-up bannerov môžete vytvoriť dojem celistvej veľkoplošnej grafiky
  • vyrobený z ľahkých materiálov, skladný, v praktickom obale, vhodný na cesty
  • praktický a elegantný dizajn, precízne konštrukčné spracovanie kvalitných materiálov
  • ZDARMA čierna transportná polstrovaná taška s uškom

Ešte pred odoslaním objednávky si prosím prečítajte návod Ako pripraviť podklady, aby ste sa uistili, že vaše grafické podklady sú pripravené správne a zákazka môže ísť do výroby.

Náše grafické oddelenie pre vás spracuje dizajn vhodný pre vašu kampaň. Stačí, keď nám pošlete logá, fotografie vo vysokom rozlíšení a textové podklady, ktoré chcete použiť a my vám pripravíme profesionálne vyzerajúci banner na mieru len za 20€. Pri objednávke si vyberte službu “Príprava grafiky”. Upozorňujeme vás, že grafický návrh bude štandardne pripravený v priebehu 1 až 2 pracovných dní. Pokiaľ potrebujete grafické podklady pripraviť bezodkladne, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Váš výklad zameriame, spracujeme grafický návrh a vizualizáciu a zrealizujeme polep. Náš tím, polepí váš výklad kdekoľvek v SR.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Možnosti použitia

Zlepšite viditeľnosť vašej značky na konferenciách, kongresoch, výstavách, veľtrhoch, školeniach, prednáškach, prezentáciách alebo v nákupných centrách.
Obchodné domy, maloobchodné prevádzky, hotely a reštaurácie tiež používajú roll-up bannery na prezentáciu nových produktov alebo sezónnych predajných akcií.

Vybrané referencie