Zmena farby laku fóliami

Zmena farby laku fóliami

Zmena farby laku vdýchne vzhľadu vášho auta nový život. Môžete tak dosiahnuť pocit radosti ako z úplne nového!

Zmena farby laku fóliami je veľmi obľúbená u ľudí, ktorí chcú jednoducho zmeniť celkový vzhľad svojho vozidla. Zmena farby laku fóliami je navyše omnoho lacnejšia, ako prestriekanie.

Získajte nových zákazníkov unikátnym dizajnom vášho výkladu.

Na čo nezabudnite pred objednaním polepu

  • Ako si predstavujete, že by malo vaše vozidlo vyzerať alebo aký účel by polep mal plniť?
  • Aký je časový rámec na realizáciu polepu, prípadne kedy chcete polep realizovať?
  • Existujú nejaké obmedzenia, ktoré môžu ovplyvniť realizáciu (napr. obmedzený prístup, práce možné len mimo otváracích hodín a pod.)?

Výhody zmeny farby laku fóliami

Ochráňte originálny lak vášho vozidla pred každodenným opotrebovaním. Fólia ochráni lak pred odletujúcimi kamienkami, vplyvom počasia, UV žiarením a drobnými škrabancami od nepozorných vodičov. V prípade viditeľného poškodenia alebo vymenený niektorej časti karosérie vám predmetnú časť opätovne polepíme.

A keď príde vhodný čas, fóliový polep môžeme starostlivo odstrániť a odhaliť originálny lak takmer v pôvodnom stave.

Jazdiť s autom v mestskej premávke a predísť poškodeniu laku je prakticky nemožné. Polep fóliou vám pomôže dlhšie zachovať výborný vzhľad a hodnotu vášho auta.

Kvalitné fólie, ktoré používame na polepy áut majú v bežných prevádzkových podmienkach životnosť do 5 rokov. Životnosť polepu môžete predĺžiť vhodnou starostlivosťou a šetrným zaobchádzaním, no nemôžete ovplyvniť ľudí vo vašom okolí. Odstránenie polepu z laku je relatívne jednoduchý proces. Plochy, z ktorých odstraňujeme starý polep nahrievame. Lepidlo sa stáva plastické, fólia zmäkne, vďaka čomu ju môžeme postupne odliepať. Kvalitné fólie ani po rokoch nezanechávajú na laku zvyšky lepidla.

Trvanlivé liate fólie, ktoré používame sú určené špeciálne na kompletný polep vozidiel vrátane komplikovaných detailov. Vo väčšine prípadov môžeme polepiť takmer akúkoľvek časť karosérie vozidla jediným kusom fólie.

Máme dlhoročné skúsenosti so zmenou farby laku áut. Vaše vozidlo je v dobrých rukách. Pre zabezpečenie spokojnosti našich zákazníkov poskytujeme na všetky naše služby záruku, trvalú podporu a servis.

Bleskovo vám to spočítame

Vyplňte náš online formulár a bleskovú kalkuláciu na mieru vám pripravíme a doručíme na e-mail v priebehu niekoľkých minút.

Vaše vozidlo zameriame, spracujeme vizualizáciu a zrealizujeme polep.

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo potrebujete viac informácií?

Kontaktujte nás a poraďte sa s členmi nášho tímu.

Doplnkové služby