Kozmetika Herbalife pre váš lepší pocit

skincare

Kozmetika Herbalife pre váš lepší pocit

Predstavte si svet, v ktorom je o vašu pleť dokonale postarané. Kde vaša pokožka nie je príliš mastná ani príliš suchá a kde vám vďaka kozmetike nepribúdajú vrásky naviac, ale naopak máte krásne hladkú, rozjasnenú a žiarivú pleť. Taký svet si už predstavovať nemusíte. Prináša vám ho kozmetika značky Herbalife.

Nemenej slávna kozmetika od slávneho producenta doplnkov stravy

Herbalife SKIN je ucelený rad kozmetiky od spoločnosti, preslávenej skôr doplnkami stravy. No rovnako stoja za pozornosť práve jej prípravky pre starostlivosť o pleť, ktoré stavajú na prírodnom základe a prinášajú skvelý pomer „ceny a výkonu“. Čo inými slovami znamená, že sa ich kvalita dá smelo, no zároveň oprávnene porovnávať s oveľa drahšími výrobkami konkurenčných značiek kozmetiky. Za zásadné je možné považovať nepoužívanie fosfátov a parabénov, čo už samo o sebe znamená redukciu potenciálnych vedľajších účinkov. Rovnako dôležité je rozdelenie portfólia produktov na riešenia pre ženy s normálnou až suchou pleťou a pre tie s normálnou až mastnou pleťou. Každá žena si tak nájde kozmetiku vhodnú pre jej typ pleti.

Kozmetika Herbalife testovaná špecialistami na dermatológiu

Kozmetické výrobky Herbalife SKIN boli testované špecialistami na dermatológiu, ktorí okrem skutočností uvedených vyššie ocenili aj ich obsah viac ako 15 druhov vitamínov a bylín. Prírodné látky v kozmetike hrajú zásadnú rolu. Aj veľké firmy v posledných rokoch priznávajú, že ich predchádzajúci dôraz na chémiu nebol úplne v súlade s želaniami žien, ktoré si kupovali ich výrobky. Vyrábať kozmetické prípravky na prírodnej báze je dnes trendom, ktorý priťahuje, no v prípade radu Herbalife SKIN určite nejde iba o marketingový ťah. Prírodné a prirodzené zložky kozmetiky sú doplnené o rozjasňujúce esenciálne oleje, ktoré majú sviežu vôňu. Tá vás pri rannej starostlivosti o vašu pleť povzbudí na celý nasledujúci deň. Jednotlivé prípravky radu Herbalife SKIN samozrejme môžete aj navzájom kombinovať a využiť ich pre rôzne fázy čistenia pleti.

Herbalife a denná starostlivosť o všetky typy pleti

O tom, že o pleť sa treba dobre starať, netreba polemizovať. Ženy mávajú pleť citlivejšiu, a tak tej starostlivosti prirodzene potrebujú viac ako muži. Keď svoju pleť zanedbávate, odzrkadlí sa to na vašom celkovom vzhľade. V kombinácii s každodenným stresom potom prichádzate o svoj mladistvý vzhľad rýchlejšie, než by ste mohli za iných okolností. Pre starostlivosť o pleť je však potrebné využívať aj vhodné kozmetické prípravky. Kozmetika s obsahom rôznych alergénov a chemických koktailov skutočne nie je vhodná. Práve tu nastupuje na scénu Herbalife s uceleným radom kozmetiky, ktorý sa ďalej delí na štyri samostatné kategórie. Po prvé tu máme kozmetické prípravky pre každodenné čistenie pleti, medzi ktoré patria Upokojujúci čistiaci prípravok s aloe, Rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusmi, Čistiaca ílová maska s výťažkami z mäty a Instantný ovocný peeling. Druhá kategória zahŕňa iba jediný prípravok, a to Povzbudzujúce bylinkové tonikum, ktoré obsahuje aloe vera, vonia po mandarínkach a jeho špecialitou je nulový obsah alkoholu.

V boji proti vráskam je Herbalife dlhodobo úspešnou značkou

Do tretice to sú prípravky pre redukciu vrások, výživu a ochranu pleti. Sem spadajú Sérum pre redukciu vrások a ďalej krémy pre rôzne účely ako Denný hydratačný krém, Hydratačný krém s ochranným faktorom SPF 30 a Výživný nočný krém. A nakoniec sú súčasťou radu Herbalife SKIN dva prípravky pre zlepšenie okolia očí, a to Hydratačný očný krém a Spevňujúci očný gél. Jednoducho sa s nimi zbavíte opuchov a zredukujete tiež množstvo jemných vrások. Pri väčšine týchto produktov garantujeme pozorovateľné výsledky do siedmich dní, ku ktorým bude patriť najmä celkovo zdravý vzhľad vďaka jemnejšej, hladšej a žiarivejšej pleti. A okrem toho sa budete cítiť lepšie.

Zdielať tento príspevok